fbpx

 • Ukrayna’da AB Standartlarında Mühendislik Eğitimine Yönelik Doğru Seçim ‘Kiev Polytechnic Institute (KPI)’

  • 5 Kasım 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Kiev Polytechnic Institute (KPI) kpi mühendislik eğitimi ukrayna ukraynada eğitim ukraynada mühendislik eğitimi ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi yurtdışında mühendislik eğitimi

  Ukrayna’da AB Standartlarında Mühendislik Eğitimine Yönelik Doğru Seçim ‘Kiev Polytechnic Institute (KPI)’

  Ukrayna’da üniversite eğitiminde ilk akla gelen kurum olan Kiev Polytechnic Institute (KPI) başta olmak üzere ülkenin en önde gelen üniversitelerine ve akademik kadrolarına sahip olma geleneğini ve mirası günümüze kadar sürdürmektedir.

  Ukrayna’da üniversite eğitimine yönelik akla gelen ilk isimlerden olan Kiev Polytechnic Institute (KPI)’nün hazırlık bölümünde eğitim alınan üniversite programına yönelik gerekli olan seviyede, Ukraynaca, Rusça ve İngilizce dillerinde, matematik, fizik, biyoloji ve diğer disiplinlerle birlikte 10 ay süresince yabancı öğrencilere yönelik eğitim verilmektedir.

  Kiev Politeknik Üniversitesi’nde Rusça ve İngilizce eğitim dillerinde eğitim seçenekleri mevcuttur. Yabancı dili yetersiz olan öğrencilere yönelik hazırlık sınıfları mevcuttur. Ukrayna’da üniversite eğitimi denilince akla gelen ilk isimlerden olan Kiev Politeknik Üniversitesi birçok uluslararası kuruluşla araştırma ve eğitim işbirliği gerçekleştirerek öğrencilere eğitim süresi içinde staj ve eğitim sonrasında da iş imkanları sağlamaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat