fbpx

 • Polonya’da Psikoloji Eğitiminde Doğru Seçim ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’

  • 5 Kasım 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’da Psikoloji Eğitiminde Doğru Seçim ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’

  Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi ( SWPS ) 1996’da Polonya Bilim Akademisi’nde çalışan 3 bilim adamı tarafından faaliyete geçirilmiştir. Üniversite 5 farklı üniversite şehrinde ( Varşova , Wroclaw , Poznan , Sopot ve Katowice) 8 fakültesi ile 14.000’i aşan öğrencisi sayısıyla polonya’da üniversite eğitimi vermektedir.

  Üniversite sunduğu eğitim programları ile önemli ve saygın eğitim ve araştırma merkezi haline gelmiştir. Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere yönelik başta psikoloji bilim dalında olmak üzere lisans ve master eğitimiyle de dikkatleri üzerine çeken üniversite yurtdışı üniversite eğitimi için iyi bir tercih ve de fırsattır.

  Polonya’da üniversite eğitimine yönelik başvurularda sadece lise diploması yeterlidir. YÖK denkliği için, okumak istediğiniz bölümle ilgili LYS sınavından en düşük puanı almış olmanız gerekmektedir .Okulun yabancı öğrencilere sağladığı özel yurt imkanı da bulunmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat