fbpx

 • Şimdi ‘Ukrayna Kiev Polytechnic Institute (KPI)’de Mühendislik Eğitimi Alma Zamanı!

  • 3 Kasım 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Kiev Polytechnic Institute (KPI) kpi ukrayna ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi

  Şimdi ‘Ukrayna Kiev Polytechnic Institute (KPI)’de Mühendislik Eğitimi Alma Zamanı!

  Ukrayna’da üniversite denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kiev Polytechnic Institute (KPI), ülkenin en önde gelen üniversitelerine ve akademik kadrolarına sahip olma geleneğini ve mirası günümüze kadar sürdürmektedir.

  Ukrayna’da üniversite eğitimine yönelik Kiev Polytechnic Institute (KPI)’nün hazırlık bölümü eğitimleri bulunmaktadır. Eğitim verilen üniversite programına yönelik gerekli olan seviyede, Ukraynaca, Rusça ve İngilizce dillerinde, matematik, fizik, biyoloji ve diğer disiplinler ile birlikte 10 ay süresince yabancı öğrencilere yönelik eğitimler yer almaktadır.

  Kiev Politeknik Üniversitesi’nde Rusça ve İngilizce eğitim dillerinde eğitimler verilmektedir. Yabancı dili yeterli olmayan öğrencilere yönelik hazırlık sınıflarında eğitimler verilmektedir. Ukrayna’da üniversite eğitimi denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan Kiev Politeknik Üniversitesi, birçok uluslararası kuruluş ile araştırma ve eğitim işbirliği gerçekleştirerek öğrencilere eğitim süresi içinde staj ve eğitim sonrasında da iş imkanları imkanları sağlar.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat