fbpx

 • Polonya’da İşletme ve Ekonomi Alanındaki Eğitimler İçin Doğru Seçim ‘Lazarski Üniversitesi’

  • 2 Kasım 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Lazarski Üniversitesi polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’da İşletme ve Ekonomi Alanındaki Eğitimler İçin Doğru Seçim ‘Lazarski Üniversitesi’

  1993’te Varşova’da kurulmuş olan Lazarski üniversitesi, şehrin en kaliteli özel üniversitesi olarak seçilmiştir. Uzmanlık alanı işletme ve ekonomi olan üniversite eğitim kalitesi ile Polonyada üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği üniversitelerin en başında gelmektedir.

  Başkent Varşova’da yer alan üniversite kampüsünde ; polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrenciler, şehir merkezine yakın, ulaşım problemi olmayan, tüm sosyal ve kültürel ihtiyaçları karşılayabilecek bir yaşantıya sahip olmaktadırlar.

  Başvuru için sadece lise diploması gerekmektedir. Üniversite’ye YÖK tarafından denklik verilmiştir. Denklik için ise, tercih edilen bölümle ilgili LYS sınavında en düşük puanı almış olmak gerekmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Polonya Lazarski Üniversitesi Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat