fbpx

 • Sosyal Bilimler Alanında Polonya’da Kaliteli Eğitimin Adresi ‘Varşova Üniversitesi’

  • 1 Kasım 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi psikoloji sosyal bilimler Varşova Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Sosyal Bilimler Alanında Polonya’da Kaliteli Eğitimin Adresi ‘Varşova Üniversitesi’

  Polonya’da üniversite denilince akla gelen ilk üniversitelerden birisi olan Varşova Üniversitesi, 1816 yılında yükseköğretim vermeye başlamıştır. 18 fakültesi, 60.000 öğrencisi bulunan üniversitenin, 6000’e yakın idari ve akademik personeli ile eğitim vermektedir. Varşova Üniversitesi’nde başta psikoloji, sosyal bilimler alanı olmak üzere yönetim ve matematik, bilgisayar bilimi ve mekaniği alanlarında eğitimler verilmektedir.

  Polonya’da üniversite eğitiminde Varşova Üniversitesi, Avrupa’nın en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 100’de, dünyada ise ilk 500’dedir.

  Polonya’da üniversite eğitimini sosyal bilimler alanında alan öğrenciler için ülkenin en iyi üniversitesi olan Varşova Üniversitesi’nde birçok tanınmış siyasetçi de eğitim görmüştür. ( Cumhurbaşkanı Bronislaw Komorowski, Başbakan Tedausz Mazowiecki ) Yine üniversitenin yetiştirdiği tanınmış fizikçi Jozef Rotblat, Nobel Barış Ödülü 1995 yılında almıştır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Polonya’da Üniversite Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya – Varşova Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/varsova-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Polonya – Varşova Üniversitesi Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat