fbpx

 • Polonya’da Mimarlık Eğitimi’nin Önde Gelen İsmi ‘Poznan Teknik Üniversitesi’

  • 31 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Poznan Teknik Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’da Mimarlık Eğitimi’nin Önde Gelen İsmi ‘Poznan Teknik Üniversitesi’

  Poznan; ticaret, endüstri ve eğitim alanlarında Polonya’nın en önemli merkezlerinden birisi haline dönüşmüştür. Polonya’da üniversite tercihinde Poznan üniversitesi, Polonya’nın en büyük ve en eski üniversiteleri arasında akla ilk gelen isim olmaktadır.

  Poznan Teknik Üniversitesi 1919 yılında eğitim hayatına başlamıştır. Kendi radyo ve televizyonu olan üniversite öğrencilerine uygulamalı eğitim verir. Kökeni Devlet Makine Mühendisliği Okulu’ndan gelen üniversite, Polonya’da üniversite eğitiminde önde gelen teknik üniversitelerinden birisi olmakla beraber başta Mimarlık alanında 3.5 senelik lisans eğitimi ve diğer teknik bölümlerde polonyada üniversite tercihlerinde ön planda yer almaktadır.

  Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere üniversite bilimsel disiplinlerin gelişimini, bu bilginin ve teknolojinin pratik boyuta aktarımıyla birleştirerek aktarmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Polonya’da Poznan Teknik Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat