fbpx

 • Polonya’nın Mimarlık Eğitimi’ndeki Öncü Kurumu ‘Poznan Teknik Üniversitesi’

  • 30 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Poznan Teknik Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’nın Mimarlık Eğitimi’ndeki Öncü Kurumu ‘Poznan Teknik Üniversitesi’

  Poznan; ticaret, endüstri ve eğitim alanında gelişmiş olan Polonya’nın en önemli merkezlerinden birisi haline gelmiştir. Polonya’da üniversite tercihinde Poznan üniversitesi, Polonya’nın en büyük ve en eski üniversiteleri arasında yer almaktadır.

  Poznan Teknik Üniversitesi 1919 yılında eğitim faaliyetlerine başlayarak kendi radyo ve televizyonu olan üniversite öğrencilerine uygulamalı eğitim vermeyi sürdürmektedir. Kökeni Devlet Makine Mühendisliği Okulu’ndan gelen üniversite, Polonya’da üniversite eğitiminde önde gelen teknik üniversitelerinden birisi haline gelmiş olmakla beraber başta Mimarlık olmak üzere 3.5 senelik lisans eğitimi ve diğer teknik bölümlerde polonyada üniversite tercihlerinde ön plana çıkmaktadır.

  Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere yönelik üniversite; bilimsel disiplinlerin gelişimini, bu bilginin ve teknolojinin pratik boyuta aktarımı ile birleştirerek aktarımını gerçekleştirmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Gelecekk İçin Polonya’da Poznan Teknik Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat