fbpx

 • Mimarlık Alanında Polonya’nın Kaliteli Eğitim’de Akla Gelen İlk İsmi ‘Poznan Teknik Üniversitesi’

  • 25 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Poznan Teknik Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Mimarlık Alanında Polonya’nın Kaliteli Eğitim’de Akla Gelen İlk İsmi ‘Poznan Teknik Üniversitesi’

  Poznan; ticaret, endüstri ve eğitimde Polonya’nın en önemli merkezlerinden birisi haline gelmiştir. Polonya’da üniversite seçiminde Poznan üniversitesi, Polonya’nın en gelişmiş ve köklü üniversitelerinin başında yer almaktadır.

  Poznan Teknik Üniversitesi 1919 yılından günümüze eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Kendi radyo ve televizyonunu kuran üniversite öğrencilere uygulamalı eğitim verir. Köken olarak Devlet Makine Mühendisliği Okulu’ndan gelmekte olan üniversite, Polonya’da üniversite eğitiminde öncü ve köklü teknik üniversitelerinden birisi haline gelmiş olmakla birlikte başta Mimarlık alanında 3.5 senelik lisans eğitimi ve diğer teknik bölümlerde polonyada üniversite tercihlerinde öğrencilerin ilk sıralarda seçimi haline gelmiştir.

  Polonya’da üniversite eğitimi alan öğrencilere üniversite bilimsel disiplinlerin gelişimini, bu bilginin ve teknolojinin pratik boyuta aktarımıyla birleştirerek sunar.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Polonya’da Poznan Teknik Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat