fbpx

 • Polonya’nın Psikoloji Eğitimin’de Önde Gelen Kurumu ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’

  • 24 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’nın Psikoloji Eğitimin’de Önde Gelen Kurumu ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’

  Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi ( SWPS ) 1996 yılında Polonya Bilim Akademisi’nde çalışan 3 bilim insanınca kurulmuştur. Üniversite, 5 farklı üniversite şehrinde ( Varşova , Wroclaw , Poznan , Sopot ve Katowice) 8 fakültesiyle 14.000’i aşkın öğrenciye polonya’da üniversite eğitimi vermektedir.

  Alanında yer alan eğitim programları ile önemli ve saygı duyulan eğitim ve araştırma merkezi konumuna gelmiş olan üniversite, Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere yönelik özellikle psikoloji bilim dalında, lisans ve master eğitimleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir.

  Polonya’da üniversite eğitimine yönelik başvurularda sadece lise diploması gerekmektedir. YÖK denkliği için ise okumak istediğiniz bölümle ilgili LYS sınavından en düşük puanı almış olmanız yeterli olmaktadır. Okulun yabancı öğrencilere sağladığı özel yurt imkanı da mevcuttur.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat