fbpx

 • İşletme ve Ekonomi Eğitimi’nde Polonya’nın En İyisi ‘Lazarski Üniversitesi’

  • 23 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Lazarski Üniversitesi polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  İşletme ve Ekonomi Eğitimi’nde Polonya’nın En İyisi ‘Lazarski Üniversitesi’

  1993’te Varşova’da eğitim faaliyetlerine başlamış olan Lazarski üniversitesi, şehrin en kaliteli özel üniversitesi seçilmiştir. Uzmanlık alanı işletme ve ekonomi olan üniversitenin eğitim kalitesinden dolayı Polonyada üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği üniversiteler sıralamasının en başında yer alır.

  Başkent Varşova’da bulunan üniversite kampüsünde polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrenciler, şehir merkezine yakınlığı ve ulaşım problemi olmamasıyla birlikte tüm sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilmektedir.

  Başvuru için sadece lise diploması gereklidir. Üniversite’ye YÖK tarafından denklik verilmiştir. Denklik için ise, tercih edeceğiniz bölümle ilgili LYS sınavında en düşük puanı almak yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar

  ” İyi Bir Gelecek İçin Polonya Lazarski Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat