fbpx

 • Polonya’nın Mimarlık Eğitimi’nde Markalaşmış İsmi ‘Poznan Teknik Üniversitesi’

  • 22 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Poznan Teknik Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’nın Mimarlık Eğitimi’nde Markalaşmış İsmi ‘Poznan Teknik Üniversitesi’

  Poznan; ticaret, endüstri ve eğitimde Polonya’nın en önemli merkezlerinden birisi haline gelmiştir. Polonya’da üniversite seçiminde Poznan üniversitesi, Polonya’nın en büyük ve en eski üniversiteleri arasında ön plana çıkmaktadır.

  Poznan Teknik Üniversitesi 1919 yılından günümüze eğitim vermektedir.. Kendi radyo ve televizyonu olan üniversite öğrencilerine uygulamalı eğitimler vermektedir. Kökeni Devlet Makine Mühendisliği Okulu’ndan gelmekte olan üniversite, Polonya’da üniversite eğitiminde önde gelen teknik üniversitelerinden birisi olmakla birlikte başta Mimarlık alanında 3.5 senelik lisans eğitimi ve diğer teknik bölümlerde polonyada üniversite tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır.

  Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere üniversite bilimsel disiplinlerin gelişimini, bu bilginin ve teknolojinin pratik boyuta aktarımıyla birleştirip aktarmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Polonya’da Poznan Teknik Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat