fbpx

 • Polonya’da Yüksek Öğrenim Görmek İçin Neden Üniversite Okumalıyım?

  • 21 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi

  Polonya’da Yüksek Öğrenim Görmek İçin Neden Üniversite Okumalıyım?

  Polonya’da üniversite eğitimi ile yurtdışında okumak isteyen herkesin yeteneklerine, tercihlerine, kariyer hedeflerine ve bütçesine göre en uygun üniversite eğitim seçeneği her zaman bulunmaktadır. Eğitimlerini Avrupa standartlarındaki kalite de yurtdışında almak isteyenler için Polonya’da üniversite eğitimi oldukça bir tercih ve fırsattır.

  Disiplinli ve yüksek kalitesi olan Polonya’daki üniversite eğitimleriyle birlikte Polonya, uluslararası alanda kendini ispatlamış bir Avrupa ülkesidir. Polonya’daki üniversitelerde; dünyadaki önemli bilimsel projelere imzası olan, bilimsel çalışmalara katılarak ödül almış yerli-yabancı profesörler, dallarında uzman akademisyenler bulunmaktadır.

  Polonya’da üniversite eğitimlerinde lisans bölümlerinde eğitim süresi 3 yıl olmaktadır. Polonya’da üniversite eğitim süresinin kısa olması, yaşam maliyetinin çok hesaplı olarak okul ücretlerinin Türkiye’deki vakıf üniversitelerine göre oldukça düşük olması, disiplinli ve kaliteli eğitim programları Polonya’da üniversite eğitimi almayı cazip bir seçenek haline getirmiştir.

  Polonya’da Üniversite Eğitimine Yönelik Edulife Eğitim Uzmanından Tavsiye Üniversiteler

  – Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi ( SWPS ) | Bilgi İçin TIKLAYINIZ >>>

  – Lazarski Üniversitesi Bilgi İçin TIKLAYINIZ >>>

  – Varşova Teknoloji Üniversitesi | Bilgi İçin TIKLAYINIZ >>>

  – Varşova Üniversitesi | Bilgi İçin TIKLAYINIZ >>>

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da üniversite eğitimi  tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim linkinden sizde Edulife Eğitim Uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat