fbpx

 • Polonya’nın Psikoloji Alanında Öncü Kurumu ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’

  • 20 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’nın Psikoloji Alanında Öncü Kurumu ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’

  Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi ( SWPS ) 1996 yılında Polonya Bilim Akademisi’nde çalışan 3 bilim insanınca faaliyete geçirilmiştir. Üniversite 5 farklı üniversite şehrinde ( Varşova , Wroclaw , Poznan , Sopot ve Katowice) 8 fakültesi ile 14.000’i aşkın öğrencisiye polonya’da üniversite eğitimi vermektedir.

  Alanında sunduğu eğitim programları ile önemli ve saygı duyulan  eğitim ve araştırma merkezi haline gelmiştir. Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere yönelik özellikle psikoloji bilim dalında, lisans ve master eğitimi ile dikkatleri üzerine çeken üniversite yurtdışı üniversite eğitimi için iyi bir fırsattır.

  Polonya’da üniversite eğitimi için başvurularda sadece lise diploması yeterli olmaktadır. YÖK denkliği için, okumak istediğiniz bölümle ilgili LYS sınavından en düşük puanı almış olmak yeterlidir .Okulun yabancı öğrencilere sağladığı özel yurt imkanı da mevcuttur.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat