fbpx

 • Ukrayna’nın Köklü Üniversitesi ‘Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’nde Tıp Eğitimine Yönelik Kayıtlar Devam Ediyor!

  • 19 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi ukrayna ukraynada eğitim ukraynada okumak ukraynada tıp eğitimi ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada üniversite fiyatları ukraynada üniversite ücretleri

  Ukrayna’nın Köklü Üniversitesi ‘Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’nde Tıp Eğitimine Yönelik Kayıtlar Devam Ediyor!

  Ukrayna’da üniversite denilince en iyi 5 üniversite arasında akla gelen kurumu Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi, 1956’dan günümüze yabancı öğrencilere yönelik Ukrayna’da üniversite eğitimi vermektedir. Ukrayna Harkov Ulusal Tıp Üniversitesi, Ukrayna’nın ilk yüksek tıp eğitimi veren kurumudur.

  Ukrayna’da üniversite tercihi denilince ilk isim olarak öne çıkan Harkov Ulusal V.N.  Karazin  Üniversitesi’nde Tıp bölümünden mühendisliğe, işletme – iktisat bölümleri de olmak üzere kadar birçok lisans ve lisansüstü eğitim programı bulunmaktadır. Tıp bölümünde İngilizce ve Rusça eğitim dili seçeneği vardır. Üniversite’ye başvuru için sadece lise diploması yeterlidir. Ukraynada üniversite eğitimi için sınav şartı kesinlikle yoktur.

  Karazin Üniversitesi, eğitim ve istihdam alanına yönelik 3 Nobel ödülü olan Ukrayna’da üniversitelerin içinde en büyük araştırma merkezine sahip üniversite olma ünvanına da sahiptir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Ukrayna’da üniversite eğitimi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  “İyi bir Gelecek İçin Ukrayna’da üniversite eğitimi Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Sınırlı Sayıdaki Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat