• Ukrayna’da AB Standartlarında Tıp ve Denizcilik Eğitimi’nin Adresi ‘Odessa Üniversiteleri’ne Kayıtlar Sürüyor!

  • 19 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • denizcilik denizcilik eğitimi diş hekimliği Odessa Üniversiteleri tıp ukrayna ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi yurtdışında eğitim

  Ukrayna’da AB Standartlarında Tıp ve Denizcilik Eğitimi’nin Adresi ‘Odessa Üniversiteleri’ne Kayıtlar Sürüyor!

  Doğu Avrupa’nın önemli ve dünyaca ünlü tanınmış üniversiteleri Ukrayna’da bulunmaktadır. Ukrayna’da üniversite denilince akla ilk gelen isim ise Odessa üniversiteleridir. Odessa üniversiteleri bir Avrupa Birliği üniversitesi olarak denk kabul edilip Yök tarafından da denklik sağlanmıştır. Ukraynada üniversite eğitimi için Odessa ideal bir seçimdir.

  Odessa üniversiteleri’nde başta tıp, diş hekimliği olmak üzere kaptanlık, gemi mühendisliği olmak üzere Mimarlık, İnşaat – Elektrik – Makine – Bilgisayar mühendisliği, Ekonomi, İşletme, Hukuk, Psikoloji gibi bir çok alanda eğitim alınmaktadır. Ukrayna’da üniversite eğitimini Odessa’da alacak öğrencilere tıp, diş hekimliği, kaptanlık ve gemi mühendisliği alanındaki eğitimler rusça ve(ya) ingilizce dillerinde verilir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat