fbpx

 • Ukrayna’nın Tıp Eğitimi’nde Akla Gelen İlk İsmi ‘Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’ne Kayıtlar Sürüyor!

  • 18 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi ukrayna ukraynada eğitim ukraynada okumak ukraynada tıp eğitimi ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada üniversite fiyatları ukraynada üniversite ücretleri

  Ukrayna’nın Tıp Eğitimi’nde Akla Gelen İlk İsmi ‘Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’ne Kayıtlar Sürüyor!

  Ukrayna’da üniversite sıralamasında en iyi 5 üniversite arasında yer alan Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi, 1956 yılından günümüze yabancı öğrencilere Ukrayna’da üniversite eğitimi vermektedir. Ukrayna Harkov Ulusal Tıp Üniversitesi, Ukrayna’nın ilk yüksek tıp eğitimi veren üniversitesidir.

  Ukrayna’da üniversite tercihinde akla gelen isim olan Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’nde Tıp bölümünden mühendisliğe, işletme – iktisat bölümleri de dahil olmak üzere kadar birçok lisans ve lisansüstü bölümde eğitimler yer almaktadır. Tıp bölümünde İngilizce ve Rusça eğitim dili seçenekleri mevcuttur. Başvuru için sadece lise diploması yeterlidir. Ukraynada üniversite eğitimi için sınav şartı aranmamaktadır.

  Kharkiv Üniversitesi eğitim ve istihdam alanında 3 Nobel ödülüne sahip Ukrayna’da üniversitelerin içinde en büyük araştırma merkezine sahip eğitim kurumu ünvanı bulunmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Ukrayna’da üniversite eğitimi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  “İyi bir geleceğe sahip olmak için Ukrayna’da üniversite eğitimi sizleri bekliyor olacaktır…”

  Sınırlı Sayıdaki Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden eğitim uzmanımız ile iletişime geçiniz.

WhatsApp chat