fbpx

 • Ukrayna’da Mühendislik Eğitimi’nde Doğru Tercih ‘Ukrayna Kiev Polytechnic Institute (KPI)’

  • 16 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Kiev Polytechnic Institute (KPI) kpi ukrayna ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi

  Ukrayna’da Mühendislik Eğitimi’nde Doğru Tercih ‘Ukrayna Kiev Polytechnic Institute (KPI)’

  Ukrayna’da üniversite denildiğinde ilk akla gelen Kiev Polytechnic Institute (KPI) başta olmak üzere ülkenin en önde gelen üniversitelerine ve akademik kadrolarına sahip olma geleneğini ve mirası günümüze kadar getirmiştir.

  Ukrayna’da üniversite eğitiminde başta Kiev Polytechnic Institute (KPI)’nün hazırlık bölümü mevcuttur. Eğitim verilen üniversite programına yönelik gerekli olan seviyede, Ukraynaca, Rusça ve İngilizce dillerinde, matematik, fizik, biyoloji ve diğer disiplinlerle birlikte 10 ay süresince yabancı öğrencilere yönelik eğitimler verilmektedir.

  Kiev Politeknik Üniversitesi’nde Rusça ve İngilizce eğitim dillerinde eğitim mevcuttur. Yabancı dili yeterli olmayan öğrencilere yönelik hazırlık sınıfları vardır. Ukrayna’da üniversite eğitimi denildiğinde akla gelen isim Kiev Politeknik Üniversitesi birçok uluslararası kuruluşuyla araştırma ve eğitim işbirliği gerçekleştirerek öğrencilere eğitim süresi içinde staj ve eğitim sonrasında da iş imkanları da sağlamaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat