• Polonya’nın Mimarlık Eğitimi’nde Akla Gelen İsmi ‘Poznan Teknik Üniversitesi’

  • 16 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Poznan Teknik Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’nın Mimarlık Eğitimi’nde Akla Gelen İsmi ‘Poznan Teknik Üniversitesi’

  Poznan; ticaret, endüstri ve eğitim alanlarında Polonya’nın en önemli merkezlerinden birisidir. Polonya’da üniversite seçiminde Poznan üniversitesi, Polonya’nın en büyük ve en eski üniversiteleri arasında yer almaktadır.

  Poznan Teknik Üniversitesi 1919 yılında eğitim faaliyetlerine başlamıştır. Kendi radyo ve televizyonu olan üniversite öğrencilerine uygulamalı eğitim sunmaktadır. Kökeni Devlet Makine Mühendisliği Okulu’ndan gelen üniversite, Polonya’da üniversite eğitiminde önde gelen teknik üniversitelerinden birisi haline gelmekle beraber başta mimarlık alanında 3.5 senelik lisans eğitimi ve diğer teknik bölümlere yönelik polonyada üniversite tercihlerinde ön plana çıkmaktadır.

  Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere üniversite bilimsel disiplinlerin gelişimi, bu bilginin ve teknolojinin pratik boyuta aktarımıyla birleştirerek aktarmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Polonya’da Poznan Teknik Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat