fbpx

 • Polonya’da Psikoloji Eğitimi’nin Öncü Kurumu ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi’ (SWPS)’

  • 16 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi SWPS Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’da Psikoloji Eğitimi’nin Öncü Kurumu ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi’ (SWPS)’

  Polonya’da üniversite sıralamasında ilk sıralarda yer alan Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi ( SWPS ) 1996’da Polonya Bilim Akademisi’nde çalışan 3 bilim adamınca kurulmuştur. 5 farklı üniversite şehrinde ( Varşova , Wroclaw , Poznan , Sopot ve Katowice) 8 fakültesi ile 14.000’i aşkın öğrenciye eğitim vermektedir.

  Psikoloji alanında sunduğu eğitim programlarıyla önemli ve saygı duyulan eğitim ve araştırma merkezi haline dönüşmüştür. Özellikle psikoloji bilim dalında, lisans ve master eğitimi ile dikkatleri üzerine çeken üniversite, Polonya’da üniversite eğitimi için doğru ve iyi bir tercihtir.

  SWPS özellikle psikoloji dalındaki gelişmeleri sürekli güncelleyerek, öğrencilerin en yeni bilgilere kolaylıkla ulaşmalarına fırsat vermektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Polonya’da Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi’nde (SWPS) Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat