• ‘Odessa Üniversiteleri’ Üniversite Eğitimi’nde Ukrayna’daki Doğru Tercihiniz!

  • 16 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Odessa Üniversiteleri ukrayna ukraynada eğitim ukraynada hukuk eğitimi ukraynada okumak ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada üniversite fiyatları ukraynada üniversite ücretleri

  ‘Odessa Üniversiteleri’ Üniversite Eğitimi’nde Ukrayna’daki Doğru Tercihiniz!

  Odessa üniversiteleri, Avrupa Birliği üniversitelerince denk kabul edilerek YÖK tarafından tanınmaktadır. Ukrayna’da üniversite eğitimi için Odessa en ideal bir tercihtir.

  Ukrayna’da üniversite başvuruları için sadece lise diploması yeterlidir. Hazırlık eğitimi sonrası istenilen bölüme başvuru yapılabilmektedir. Üniversitede Tıp, Diş hekimliği, Kaptanlık, Gemi mühendisliği, Mimarlık, İnşaat-Elektrik-Makine –Bilgisayar mühendislikleri, Ekonomi, İşletme, Hukuk, Psikoloji gibi bir çok alanda eğitim seçenekleri mevcuttur.

  Odessa’da eğitim, konaklama ve sosyal gider maliyetleri, ülkemizdeki ailelerin rahatlıkla karşılayabilecekleri seviyede olup, birçok bölgemize hatta Türkiye’den bile oldukça ekonomiktir. Ukrayna’da üniversitelerin birçoğunda okul harcı ve yurt dahil toplam yıllık maliyet ortalama aralığı 2000 – 3500 dolardır.

  Sınırlı Sayıdaki Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat