fbpx

 • Ukrayna’da Tıp Eğitimi Kayıdı İçin Halen Geç Kalmadınız… ‘Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’ Sizleri Bekliyor!

  • 14 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi ukrayna ukraynada eğitim ukraynada okumak ukraynada tıp eğitimi ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada üniversite fiyatları ukraynada üniversite ücretleri

  Ukrayna’da Tıp Eğitimi Kayıdı İçin Halen Geç Kalmadınız… ‘Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’ Sizleri Bekliyor!

  Ukrayna’da üniversiteler içinde en iyi 5 üniversite arasında yer alan Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi, 1956 yılından günümüze yabancı öğrencilere Ukrayna’da üniversite eğitimi vermektedir. Ukrayna Harkov Ulusal Tıp Üniversitesi, Ukrayna’nın ilk yüksek tıp eğitimi vermekte olan kurumu konumundadır.

  Ukrayna’da üniversite tercihi denilince akla gelen ilk isim olan Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’nde Tıp bölümünden mühendisliğe, işletme – iktisat bölümleri de olmak üzere kadar birçok lisans ve lisansüstü eğitim programı yer almaktadır. Tıp bölümünde İngilizce ve Rusça eğitim dili seçeneği mevcuttur. Üniversite’ye başvuru için sadece lise diploması yeterli olmaktadır. Ukraynada üniversite eğitimi için sınav şartı kesinlikle aranmamaktadır.

  Karazin Üniversitesi’nin eğitim ve istihdam alanına yönelik 3 Nobel ödülü olan Ukrayna’da üniversitelerin içinde en büyük araştırma merkezine sahip üniversite olma ünvanı da bulunmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Ukrayna’da üniversite eğitimi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  “İyi bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Ukrayna’da üniversite eğitimi Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Sizde Sınırlı Sayıdaki Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat