fbpx

 • Polonya’da Psikoloji Eğitimi Denilince Akla Gelen Öncü Eğitim Kurumu ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’

  • 14 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’da Psikoloji Eğitimi Denilince Akla Gelen Öncü Eğitim Kurumu ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’

  Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi ( SWPS ) 1996 yılında Polonya Bilim Akademisi’nde çalışan 3 bilim insanı tarafından hayata geçirilmiştir. 5 farklı üniversite şehrinde ( Varşova , Wroclaw , Poznan , Sopot ve Katowice) 8 fakültesiyle 14.000’i aşkın öğrencisine polonya’da üniversite eğitimi vermektedir.

  Üniversite, alanında sunduğu eğitim programlarıyla ,önemli ve saygı duyulan eğitim ve araştırma merkezi haline gelmiştir. Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere yönelik özellikle psikoloji bilim dalında, lisans ve master eğitimi ile dikkat çeken üniversite, yurtdışı üniversite eğitimine yönelik çok iyi bir tercihtir.

  Polonya’da üniversite eğitimi için başvurularda sadece lise diploması yeterli olmaktadır, YÖK denkliği için, okumak istediğiniz bölümle ilgili LYS sınavından en düşük puanı almış olmanız gerekmektedir. Okulun yabancı öğrencilere sağladığı özel yurt imkanı da vardır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat