fbpx

 • Polonya’nın İşletme ve Ekonomi Eğitimindeki Lider Kurumu ‘Lazarski Üniversitesi’

  • 13 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Lazarski Üniversitesi polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’nın İşletme ve Ekonomi Eğitimindeki Lider Kurumu ‘Lazarski Üniversitesi’

  1993’te Varşova’da kurulan Lazarski üniversitesi, şehrin en kaliteli özel üniversitesi olarak seçilmiştir. Uzmanlık alanı işletme ve ekonomi olan üniversite eğitim kalitesi ile Polonyada üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin seçtiği üniversitelerin en başında gelmektedir.

  Başkent Varşova’da bulunan üniversite kampüsü   polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrenciler için şehir merkezine yakın ve ulaşım problemi olmayan, tüm sosyal ve kültürel ihtiyaçları karşılayabilme imkanına sahiptir.

  Üniversiteye başvuru için sadece lise diploması yeterli olmaktadır. Üniversite’ye YÖK tarafından denklik verilmiştir. Denklik için ise, tercih edilen bölümle ilgili LYS sınavında minimum puan almış olmak gerekmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Polonya Lazarski Üniversitesi Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat