• AB Standartlarında Mühendislik Eğitimi İçin Ukrayna’da Kiev Polytechnic Institute (KPI)’yü Seçin!

  • 13 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Kiev Polytechnic Institute (KPI) kpi mühendislik eğitimi ukrayna ukraynada eğitim ukraynada mühendislik eğitimi ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi yurtdışında mühendislik eğitimi

  AB Standartlarında Mühendislik Eğitimi İçin Ukrayna’da Kiev Polytechnic Institute (KPI)’yü Seçin!

  Ukrayna’da üniversite denilince ilk akla gelen üniversite ismi Kiev Polytechnic Institute (KPI) başta olmak üzere ülkenin en önde gelen üniversitelerine ve akademik kadrolarına sahip olma geleneğini ve mirası günümüze kadar getirmiştir.

  Ukrayna’da üniversite eğitiminde başta Kiev Polytechnic Institute (KPI)’nün hazırlık bölümü olmak üzere eğitim alınan üniversite programına yönelik gerekli olan seviyede, Ukraynaca, Rusça ve İngilizce dillerinde, matematik, fizik, biyoloji ve diğer disiplinlerle birlikte 10 ay süresince yabancı öğrencilere yönelik eğitimler verilir.

  Kiev Politeknik Üniversitesi’nde Rusça ve İngilizce eğitim dillerinde eğitim seçeneği bulunmaktadır. Yabancı dili yeterli olmayan öğrencilere yönelik hazırlık sınıfları vardır. Ukrayna’da üniversite eğitimi denilince akla gelen ismi Kiev Politeknik Üniversitesi birçok uluslararası kuruluşuyla araştırma ve eğitim işbirliği yaparak öğrencilere eğitim süresi içinde staj ve eğitim sonrasında da iş imkanları da sunmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

   

WhatsApp chat