fbpx

 • Ukrayna’da ‘Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi’nin Tıp Bölümüne Kayıt İçin Son 9 Kontenjan!

  • 12 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • kiev taras shevchenko Üniversitesi tıp bölümü tıp eğitimi tıp eğitimi almak ukrayna ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada yurtdışı eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında tıp eğitimi yurtdışında tıp eğitimi almak

  Ukrayna’da ‘Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi’nin Tıp Bölümüne Kayıt İçin Son 9 Kontenjan!

  Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi 1834 yılında kurulmuş Ukrayna’da üniversite denilince akla gelen en prestijli üniversitesi konumundadır. 20.000 öğrencisi, 15 fakülte ve 5 enstitüsü ile üniversitede eğitim görmektedir. Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi’nin dünyanın önde gelen akademik ve araştırma kurumları ile güçlü uluslararası işbirliği bulunmaktadır.

  Ukrayna’da üniversite eğitimi alacak binlerce öğrencinin bile hayallerini süslemekte olan bu üniversite de başta tıp olmak üzere eğitim almak gerçekten de büyük bir ayrıcalık ve prestij olanağı sağlar.

  Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi’nde YGS ve LYS sınav şartı kesinlikle yoktur.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat