fbpx

 • Polonya’da Psikoloji Eğitimi’ndeki İsim ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’

  • 12 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’da Psikoloji Eğitimi’ndeki İsim ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’

  Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi ( SWPS ) 1996 yılında Polonya Bilim Akademisi’nde çalışan 3 bilim insanınca kurulmuştur. 5 farklı üniversite şehrinde ( Varşova , Wroclaw , Poznan , Sopot ve Katowice) 8 fakültesi ile 14.000’i aşkın öğrenciye polonya’da üniversite eğitim vermektedir.

  Alanında sunduğu eğitim programları ile önemli ve saygı duyulan eğitim ve araştırma merkezi haline dönüşmüştür. Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere yönelik özellikle psikoloji bilim dalında, lisans ve master eğitimi ile ön plana çıkan Üniversite, yurtdışı üniversite eğitimi için iyi bir seçenektir.

  Polonya’da üniversite eğitimi için başvurularda sadece lise diploması yeterli olmaktadır , YÖK denkliği için, okumak istediğiniz bölümle ilgili LYS sınavından en düşük puanı almış olmak yeterli olmaktadır. Okulun yabancı öğrencilere sağladığı özel yurt imkanı da vardır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat