• Ukrayna’nın Öncü Eğitim Kurumu ‘Harkov Politeknik Üniversitesi’ne Kayıtlar Sürüyor…

  • 10 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Harkov Politeknik Üniversitesi ukrayna ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada yurtdışı eğitimi yurtdışında eğitim

  Ukrayna’nın Öncü Eğitim Kurumu ‘Harkov Politeknik Üniversitesi’ne Kayıtlar Sürüyor…

  Ukrayna’da üniversite denilince akla ilk gelen eğitim kurumu 1885’da kurulmuş olup Harkov Politeknik Üniversitesi 22 bin öğrenciye eğitim vermektedir. Üniversite en yüksek not olan 4. seviyeden akredite olmuş bir üniversitedir.

  Ukraynada üniversite eğitimi için Harkov Politeknik Üniversitesi’ne kabul için YGS-LYS sınav şartı gerekmemektedir. Harkov Politeknik Üniversitesi’nde okumak için sadece lise diplomasının olması yeterlidir. Harkov Politeknik Üniversitesi için herhangi bir taban puan gerekmemektedir.

  Ukrayna’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere yönelik üniversitede Hazırlık Okulu Beşeri Bilimler, Sosyal ve Ekonomik Bilimler, Fen Bilimleri fakültelerinde ingilizce veya Rusça dillerinde  eğitim verilmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife Eğitim Uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat