fbpx

 • Ukrayna’da Havacılık Eğitimine Yönelik Kayıtlar ‘Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi’nde Devam Ediyor!

  • 9 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi NAU ukrayna ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi yurtdışında eğitim

  Ukrayna’da Havacılık Eğitimine Yönelik Kayıtlar ‘Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi’nde Devam Ediyor!

  Ukrayna’da üniversite eğitiminde Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi – NAU ülkenin en önde gelen üniversitelerine ve akademik kadrolarına sahip olma geleneğini ve mirasını günümüze kadar sürdürmektedir. Akademik kadroları, başarıları, buluşlarıyla dünyada ün yapmış üniversiteleri ile günümüzde Ukrayna’ya dünyanın her yerinden binlerce öğrenci üniversite eğitimi almaktadır.

  1933 yılında yükseköğrenim faaliyetlerine başlamış olan Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi – NAU, sadece Ukrayna’da üniversite eğitiminde değil, dünyanın en önde gelen en prestijli havacılık okullarından birisi haline gelmiştir.

  Ukrayna’da üniversite eğitiminde kurumun uzmanlaştığı alan havacılık ve uçak sanayi olmuştur. Sahip olduğu çok sayıda ve çeşitte uçak ve helikopterleri ile uygulamalı eğitim verilmekte olunup alanında dünya çapında üniversiteler arasındaki yerini almıştır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat