fbpx

 • Ukrayna’da ‘Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi’nde’ İngilizce Hukuk Eğitimi’nde Kayıtlar Sürüyor!

  • 8 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • kiev taras shevchenko Üniversitesi ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada yurtdışı eğitimi

  Ukrayna’da ‘Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi’nde’ İngilizce Hukuk Eğitimi’nde Kayıtlar Sürüyor!

  Ukrayna’da üniversite denildiğinde ilk akla gelen Kiev Ulusal Taras Shevchenko üniversitesinin dünyanın önde gelen akademik ve araştırma kurumlarıyla güçlü uluslararası bağlantıları vardır. Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi 51 ülkede 145 üniversite ve 15 uluslararası kurumla ortak projeler yapmaktadır.

  Ukrayna’da üniversite eğitimini ingilizce hukuk alanında Taras Shevchenko üniversitesinde alan öğrencilere, üniversitenin dünya sıralaması ilk 1000’de yer aldığı için fark derslerini Türkiye de verip denklik verilmektedir. İngilizcesi yeterli olan öğrenciler direk 1. sınıftan eğitim hayatına başlarlar. İngilizcesi yeterli olmayan öğrenciler ise ingilizce hazırlık programlarında eğitim görmektedirler.

  Kiev çok ekonomik gelişmiş bir şehirdir. Aylık yaşam maliyeti, gıda ve sosyal giderler için ortalama 300 dolar civarındadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile sizde iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat