fbpx

 • Şimdi Ukrayna ‘Odessa Üniversitesi’nde’ Mühendislik ve Mimarlık Eğitimi Alma Zamanı!

  • 8 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Odessa Üniversiteleri ukrayna ukraynada eğitim ukraynada hukuk eğitimi ukraynada okumak ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada üniversite fiyatları ukraynada üniversite ücretleri

  Şimdi Ukrayna ‘Odessa Üniversitesi’nde’ Mühendislik ve Mimarlık Eğitimi Alma Zamanı!

  Ukrayna’da Odessa üniversiteleri, Avrupa Birliği üniversitelerince denk kabul edilerek YÖK tarafından tanınmaktadır. Ukrayna’da üniversite eğitimi kaliteli ve AB Standartlarında olup Odessa ideal bir seçimdir.

  Ukrayna’da üniversite başvuruları için sadece lise diploması yeterlidir. Hazırlık eğitimi sonrası istenilen bölüme başvuru yapılmaktadır. Üniversitede başta Mühendislik ve Mimarlık olmak üzere Tıp, Diş hekimliği, Kaptanlık, Gemi, İnşaat-Elektrik-Makine –Bilgisayar mühendislikleri, Ekonomi, İşletme, Hukuk, Psikoloji alanlarında eğitim seçenekleri de mevcuttur.

  Odessa’da eğitim, konaklama ve sosyal gider maliyetleri, ülkemizdeki ailelerin rahatlıkla karşılayabileceği seviyededir. Birçok bölgeye kıyasla, Odessa Türkiye’den bile oldukça ekonomiktir. Ukrayna üniversitelerinde okul harcı ve yurt dahil toplam yıllık ortalama maliyet ortalama 2000 – 3500 dolar aralığındadır.

  Sizde Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişim kurabilirsiniz.

WhatsApp chat