• Polonya’da Sosyal Bilimler Alanında Uygun Fiyata Eğitimin Adresi ‘Varşova Üniversitesi’

  • 7 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi psikoloji sosyal bilimler Varşova Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Polonya’da Sosyal Bilimler Alanında Uygun Fiyata  Eğitimin Adresi ‘Varşova Üniversitesi’

  Polonya’da üniversite denilince akla gelen en büyük üniversitelerinden birisi olan Varşova Üniversitesi, 1816’da yükseköğretim faaliyetlerine başlamıştır. 18 fakültesi, 60.000 öğrencisi bulunan üniversitenin, 6000’e yakın personeli ile eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Varşova Üniversitesi’nde başta psikoloji, sosyal bilimler olmak üzere yönetim ve matematik, bilgisayar bilimi ve mekaniği alanlarında eğitim veren fakülteler bulunmaktadır.

  Polonya’da üniversite eğitiminde Varşova Üniversitesi, Avrupa’nın en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 100’de, dünyada ise ilk 500’de yer almaktadır.

  Polonya’da üniversite eğitimini sosyal bilimler alanında alacak öğrenciler için ülkenin en iyi üniversitesi olan Varşova Üniversitesi’nde birçok tanınmış siyasetçi de bünyesinde yetiştirmiştir. ( Cumhurbaşkanı Bronislaw Komorowski, Başbakan Tedausz Mazowiecki ) Yine üniversitenin yetiştirdiği tanınmış fizikçi Jozef Rotblat’a, Nobel Barış Ödülü 1995 yılında verilmiştir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Polonya’da Üniversite Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya – Varşova Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/varsova-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Polonya – Varşova Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden eğitim danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat