• Üniversite Eğitimi’nde Ukrayna’da Doğru Tercih ‘Odessa Üniversiteleri’

  • 6 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Odessa Üniversiteleri ukrayna ukraynada eğitim ukraynada hukuk eğitimi ukraynada okumak ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada üniversite fiyatları ukraynada üniversite ücretleri

  Üniversite Eğitimi’nde Ukrayna’da Doğru Tercih ‘Odessa Üniversiteleri’

  Odessa üniversiteleri, Avrupa Birliği üniversitelerince denk kabul edilip YÖK tarafından tanınır. Ukrayna’da üniversite eğitimi için Odessa en ideal seçimdir.

  Ukrayna’da üniversite başvuruları için sadece lise diploması yeterli olmaktadır. Hazırlık eğitiminiz sonrası istediğiniz bölüme başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Üniversitede Tıp, Diş hekimliği, Kaptanlık, Gemi mühendisliği, Mimarlık, İnşaat-Elektrik-Makine –Bilgisayar mühendislikleri, Ekonomi, İşletme, Hukuk, Psikoloji gibi bir çok alanda eğitim seçenekleri vardır.

  Odessa’da eğitim, konaklama ve sosyal gider maliyetleri, ülkemizdeki ailelerin rahatlıkla karşılayabilecekleri seviyede olup, birçok bölgemize göre Türkiye’den bile oldukça ekonomiktir. Ukrayna’da üniversitelerin birçoğunda okul harcı ve yurt dahil toplam yıllık maliyet ortalama aralığı 2000 – 3500 dolardır.

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat