fbpx

 • Polonya’da İşletme ve Ekonomi Eğitimi Almak İçin En İyi Tercih ‘Lazarski Üniversitesi’

  • 6 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Lazarski Üniversitesi polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’da İşletme ve Ekonomi Eğitimi Almak İçin En İyi Tercih ‘Lazarski Üniversitesi’

  1993 yılında Varşova’da kurulmuş olan Lazarski üniversitesi, şehrin en kaliteli özel üniversitesi seçilmiştir. Uzmanlık alanları işletme ve ekonomi olan üniversite eğitim kalitesi ile Polonyada üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği üniversitelerin en başında yer almaktadır.

  Başkent Varşova’da yer alan üniversite kampüsü ; polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrenciler için şehir merkezine yakın ve ulaşım problemi olmayan, tüm sosyal ve kültürel ihtiyaçları karşılayabilecek seviyededir.

  Başvuru için sadece lise diploması yeterlidir. Üniversite’ye YÖK tarafından denklik sağlanmıştır. Denklik için ise, tercih edeceğiniz bölümle ilgili LYS sınavında min. puanı almış olmak yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Polonya Lazarski Üniversitesi Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat