fbpx

 • Polonya’da Psikoloji Eğitimin’de Öncü Eğitim Kurumu ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’

  • 5 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’da Psikoloji Eğitimin’de Öncü Eğitim Kurumu ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’

  Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi ( SWPS ) 1996’da, Polonya Bilim Akademisi’nde çalışan 3 bilim insanı tarafından kurulmuştur. 5 farklı üniversite şehrinde ( Varşova , Wroclaw , Poznan , Sopot ve Katowice) 8 fakültesiyle 14.000’i aşkın öğrencisine polonya’da üniversite eğitimi vermektedir.

  Alanında sunduğu eğitim programlarıyla ,önemli ve saygı duyulan  eğitim ve araştırma merkezi konumuna gelmiştir. Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere yönelik özellikle psikoloji bilim dalında, lisans ve master eğitimi ile dikkat çeken Üniversite, yurtdışı üniversite eğitimi için iyi bir fırsattır.

  Polonya’da üniversite eğitimi için başvurularda sadece lise diploması yeterlidir , YÖK denkliği için, okumak istediğiniz bölümle ilgili LYS sınavından en düşük puanı almış olmanız yeterlidir .Okulun yabancı öğrencilere sağladığı özel yurt imkanı da bulunmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

   

WhatsApp chat