• Ukrayna’da Üniversite Eğitiminin Öncüsü ‘Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi’nin Tıp Bölümünde Son 10 Kontenjan!

  • 4 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • kiev taras shevchenko Üniversitesi tıp bölümü tıp eğitimi tıp eğitimi almak ukrayna ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada yurtdışı eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında tıp eğitimi yurtdışında tıp eğitimi almak

  Ukrayna’da Üniversite Eğitiminin Öncüsü ‘Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi’nin Tıp Bölümünde Son 10 Kontenjan!

  Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi 1834’da kurulmuş Ukrayna’da üniversite denilince akla gelen en prestijli üniversitesi konumunda yer almaktadır. 20.000 öğrencisi, 15 fakülte ve 5 enstitüsü ile üniversitede eğitim almaktadır. Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi’nin dünyanın önde gelen akademik ve araştırma kurumları ile güçlü uluslararası bağlantıları mevcuttur.

  Ukrayna’da üniversite eğitimi alacak binlerce öğrencinin bile hayallerini süslemekte olan bu üniversite de başta tıp olmak üzere eğitim almak gerçekten de büyük bir ayrıcalık ve prestij sağlamaktadır.

  Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi’nde YGS ve LYS sınav şartı kesinlikle aranmamaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Sizde Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

   

WhatsApp chat