• Ukrayna’da Tıp ve Denizcilik Branşlarında Kaliteli Eğitimin Adresi ‘Odessa Üniversiteleri’ Kayıtları Sürüyor!

  • 4 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • denizcilik eğitimi diş hekimliği Odessa Üniversiteleri tıp ukrayna ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi yurtdışında eğitim

  Ukrayna’da Tıp ve Denizcilik Branşlarında Kaliteli Eğitimin Adresi ‘Odessa Üniversiteleri’ Kayıtları Sürüyor!

  Doğu Avrupa’nın önemli ve dünyaca ünlü marka üniversiteleri Ukrayna’da bulunmaktadır. Ukrayna’da üniversitedenilince akla gelen ilk isim Odessa üniversiteleridir. Odessa üniversiteleri Avrupa Birliği üniversitelerince denk kabul edilip Yök tarafından da tanınmaktadır. Ukraynada üniversite eğitimi için Odessa en ideal tercihtir.

  Odessa üniversiteleri’nde başta tıp, diş hekimliği olmak üzere kaptanlık, gemi mühendisliği olmak üzere Mimarlık, İnşaat – Elektrik – Makine – Bilgisayar mühendisliği, Ekonomi, İşletme, Hukuk, Psikoloji gibi bir çok alanda da eğitim verilmektedir. Ukrayna’da üniversite eğitimini Odessa’da alacak öğrenciler tıp, diş hekimliği, kaptanlık ve gemi mühendisliği bölümlerinde rusça veya ingilizce olarak alabilirler.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçin!

WhatsApp chat