• Ukrayna’nın Üniversite Denilince Akla Gelen Kurumu ‘Harkov Politeknik Üniversitesi’nde Kayıtlar Sürüyor…

  • 3 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Harkov Politeknik Üniversitesi ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada yurtdışı eğitimi

  Ukrayna’nın Üniversite Denilince Akla Gelen Kurumu ‘Harkov Politeknik Üniversitesi’nde Kayıtlar Sürüyor…

  Ukrayna’da üniversite denilince akla gelen en büyük eğitim kurumu 1885 yılında kurulmuş olan Harkov Politeknik Üniversitesi’nde 22 bin öğrenci eğitim görmektedir. Üniversite en yüksek not olan 4.

  seviyeden akredite olmuş bir kurumdur.

  Ukraynada üniversite eğitimi için Harkov Politeknik Üniversitesi’ne kabul için YGS-LYS sınav şartı yoktur. Harkov Politeknik Üniversitesi’nde okumak için sadece lise diploması olması yeterlidir. Harkov Politeknik Üniversitesi için taban bir puan istenmemektedir.

  Ukrayna’da üniversite eğitimi alacaklara yönelik üniversitede Hazırlık Okulu Beşeri Bilimler, Sosyal ve Ekonomik Bilimler, Fen Bilimleri fakültelerinde ingilizce veya Rusça dillerinde  eğitim verilir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Sizde Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat