• Ukrayna’da Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi’nde Havacılık Eğitimine Yönelik Kayıtlar Sürüyor

  • 1 Ekim 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi NAU ukrayna ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi yurtdışında eğitim

  Ukrayna’da Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi’nde Havacılık Eğitimine Yönelik Kayıtlar Sürüyor

  Ukrayna’da üniversite eğitiminde Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi – NAU ülkenin en önde gelen üniversitelerine ve akademik kadrolarına sahip olma geleneğini ve mirasını günümüze kadar taşımıştır. Akademik kadroları, başarıları, buluşları ile dünyada ün yapmış üniversiteleri ile günümüzde Ukrayna’ya dünyanın her yerinden binlerce öğrenci üniversite eğitimi almak için gelmektedir.

  1933’te yükseköğrenim faaliyetlerine başlamış olan Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi – NAU, sadece Ukrayna’da üniversite eğitiminde değil, dünyanın en önde gelen en prestijli havacılık okullarından birisi konumundadır.

  Ukrayna’da üniversite eğitiminde kurumun uzmanlaştığı alan havacılık ve uçak sanayidir. Sahip olduğu çok sayıda ve çeşitte uçak ve helikopterleriyle uygulamalı eğitim verilmekte olunup alanında dünya çapında üniversiteler arasında yer almaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Sizde Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat