fbpx

 • Ukrayna’da Harkov Politeknik Üniversitesi’nde Mühendislik Eğitimi Kayıtları Devam Ediyor!

  • 30 Eylül 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Harkov Politeknik Üniversitesi ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada yurtdışı eğitimi

  Ukrayna’da Harkov Politeknik Üniversitesi’nde Mühendislik Eğitimi Kayıtları Devam Ediyor!

  Ukrayna’da üniversiteleri içinde en köklü ve eğitim kalitesi yüksek eğitim kurumu olan üniversite en yüksek not olan 4. seviye bir üniversite olarak akredite olmuştur.

  Kharkiv Ulusal Teknik Üniversitesinde Ukrayna’da üniversite eğitimi almak için sadece lise diploması yeterlidir. Lise veya meslek lisesi mezunlarına Kharkiv Polytechnic Institute bölümlerinde İngilizce veya Rusça dillerinde eğitim verilmektedir.

  Kharkiv Polytechnic İnstitute, Hazırlık Okulu Beşeri Bilimler, Sosyal ve Ekonomik Bilimler, Fen Bilimleri fakültelerinde lisans ve yükseklisans eğitimleri mevcuttur.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Sizde Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat