fbpx

 • Ukrayna’da Uygun Fiyata AB Standartlarında Tıp Eğitimi İçin Tercih ‘Odessa Üniversiteleri’

  • 29 Eylül 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • diş hekimliği Odessa Üniversiteleri tıp ukrayna ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi yurtdışında eğitim

  Ukrayna’da Uygun Fiyata AB Standartlarında Tıp Eğitimi İçin Tercih ‘Odessa Üniversiteleri’

  Doğu Avrupa’nın önemli ve dünyaca ünlü üniversiteleri Ukrayna’da yer almaktadır. Ukrayna’da üniversite denilince akla gelen ilk isim Odessa üniversiteleridir. Odessa üniversiteleri Avrupa Birliği üniversitelerince denk kabul edilip ve Yök tarafından da tanınır. Ukraynada üniversite eğitimi için Odessa en ideal tercihtir.

  Odessa üniversiteleri başta tıp, diş hekimliği olmak üzere Kaptanlık, Gemi mühendisliği, Mimarlık, İnşaat – Elektrik – Makine – Bilgisayar mühendisliği, Ekonomi, İşletme, Hukuk, Psikoloji gibi bir çok alanda eğitim vermektedir. Ukrayna’da üniversite eğitimini Odessa’da alacak öğrenciler Tıp ve Diş hekimliği bölümünü öğrenciler rusça veya ingilizce olarak alabilirler.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Sizde Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat