fbpx

 • Şimdi Ukrayna’da Kiev Polytechnic Institute (KPI) Üniversite’sinde Eğitim Zamanı!

  • 28 Eylül 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Kiev Polytechnic Institute (KPI) kpi ukrayna ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi

  Şimdi Ukrayna’da Kiev Polytechnic Institute (KPI) Üniversite’sinde Eğitim Zamanı!

  Ukrayna’da üniversite denilince başta Kiev Polytechnic Institute (KPI) olmak üzere ülkenin en önde gelen üniversitelerine ve akademik kadrolarına sahip olma geleneğini ve mirası günümüze de taşıyarak sürdürmektedir.

  Ukrayna’da üniversite eğitiminde başta Kiev Polytechnic Institute (KPI)’nin hazırlık bölümünde olmak üzere eğitim alınan üniversite programına yönelik gerekli olan ölçüde, Ukraynaca, Rusça ve İngilizce dillerinde, matematik, fizik, biyoloji ve diğer disiplinlerle birlikte 10 ay boyunca yabancı öğrenciler eğitim almaktadır.

  Kiev Politeknik Üniversitesi’nde Rusça ve İngilizce eğitim dillerinde eğitim seçeneği bulunmaktadır. Yabancı dili yeterli olmayan öğrenciler için hazırlık sınıfları mevcuttur. Ukrayna’da üniversite eğitimi denilince ilk akla gelen Kiev Politeknik Üniversitesi birçok uluslararası kuruluşuyla araştırma ve eğitim işbirliği gerçekleştirerek öğrencilere eğitim süresi içinde staj ve eğitim sonrasında da iş imkanları da sunmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Sizde Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

No comments found

LEAVE COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WhatsApp chat