fbpx

 • Ukrayna’da Mühendislik Eğitiminin Öncü Üniversitesi ‘Kiev Polytechnic Institute (KPI)’

  • 27 Eylül 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Kiev Polytechnic Institute (KPI) ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada yurtdışı eğitimi

  Ukrayna’da Mühendislik Eğitiminin Öncü Üniversitesi ‘Kiev Polytechnic Institute (KPI)’

  Ukrayna’da üniversite tercihlerinde Kiev Polytechnic Institute (KPI) başta olmak üzere ülkenin en önde gelen üniversitelerine ve akademik kadrolarına sahip olma geleneğini ve mirası günümüze de taşıyarak devam ettirmektedir.

  Kiev Polytechnic Institute (KPI)  birçok ülkeden ukrayna’da üniversite adayı olarak gelen öğrencilerin ilgi odağı olmuştur.  1898 yılından günümüze kadar üniversitede 112 ülkenin vatandaşı olan yaklaşık 6000 civarı yabancı öğrenci olmak üzere toplamda 42.000 öğrenci eğitim almıştır. Üniversite mezunları arasında bakan, diplomat, kozmonot, çeşitli ilim ve teknik sahalarda faaliyet gösteren ünlü bilgin ve alim, işadamları sayısı da oldukça fazladır.

  Kiev Politeknik Üniversitesi’nde Rusça ve İngilizce eğitim dili seçeneği yer almaktadır. Dil yeterliliği olmayan öğrenciler için hazırlık sınıfları bulunmaktadır. Üniversite, Elektrik ve Enerji Mühendisliği, Makine, Elektronik, Kimya, Fizik ve Biyoteknoloji ve Biyomedikal Mühendisliği alanlarında Ukrayna’da üniversite eğitimi alacak öğrenciler için uygun fiyata kaliteli, AB standartlarında eğitimin öncüsüdür.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Sizde Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat