fbpx

 • ‘Ukrayna Harkov Ulusal Tıp Üniversitesi’nde’ Tıp Eğitimi Almanın Tam Zamanı!

  • 27 Eylül 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada yurtdışı eğitimi

  Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi 1804 yılında kurulmuş bir devlet üniversitesidir.Ukrayna Eğitim Bakanlığı verilerine göre, Ukrayna’da üniversite sıralamasında en iyi 5 üniversitesi arasındadır. 1956 yılından beri yabancı öğrencilere eğitim veren Ukrayna Harkov Ulusal Tıp Üniversitesi, Ukrayna’da üniversiteler arasında yer alan ilk yüksek tıp eğitim kurumudur.

  Ukrayna’da üniversite denilince akla gelen üniversitede başta Tıp bölümü olmak üzere mühendislik , işletme – iktisat bölümlerine kadar birçok alanda lisans ve lisansüstü eğitimleri verilmektedir.

  YÖK tarafından onay verilen dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer aldığı için, YGS ve LYS sınavlarına girmeden, doğrudan bu Üniversite’ye lise diploması ile başvuru yapmak yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Sizde Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

   

WhatsApp chat