fbpx

 • Polonya’da Psikoloji Bilim Dalının En İyisi ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi’nde (SWPS)’ Eğitim Alma Fırsatı!

  • 27 Eylül 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi SWPS Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’da Psikoloji Bilim Dalının En İyisi ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi’nde (SWPS)’ Eğitim Alma Fırsatı!

  Polonya’da üniversitelerin ilk sırasında yer alan Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi ( SWPS ) 1996 yılında, Polonya Bilim Akademisi’nde çalışan 3 bilim adamı tarafından kurulmuştur. 5 farklı üniversite şehrinde ( Varşova , Wroclaw , Poznan , Sopot ve Katowice) 8 fakültesi ile 14.000’i aşkın öğrenciye eğitim hizmeti sunmaktadır.

  Psikoloji alanında sunduğu eğitim programlarıyla önemli ve saygı duyulan eğitim ve araştırma merkezi haline gelmiştir. Özellikle psikoloji bilim dalında, lisans ve master eğitimi ile dikkatleri üzerine çeken üniversite, Polonya’da üniversite eğitimi için iyi bir seçimdir.

  SWPS özellikle psikoloji dalındaki gelişmeleri sürekli güncelleyerek, öğrencilerin en yeni bilgilere kolaylıkla ulaşmalarına olanak vermektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Polonya’da Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi’nde (SWPS) Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat