fbpx

 • Ukrayna’da İngilizce Hukuk Eğitimi’nde ‘Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi’ Kayıtları Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

  • 26 Eylül 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • kiev taras shevchenko Üniversitesi ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada yurtdışı eğitimi

  Ukrayna’da İngilizce Hukuk Eğitimi’nde ‘Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi’ Kayıtları Tüm Hızıyla Sürüyor!

  Ukrayna’da üniversite denilince akla gelen Kiev Ulusal Taras Shevchenko üniversitesinin dünyanın önde gelen akademik ve araştırma kurumlarıyla güçlü uluslararası bağlantıları bulunmaktadır. Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi 51 ülkede 145 üniversite ve 15 uluslararası kurumla ortak projeler gerçekleştirmektedir.

  Ukrayna’da üniversite eğitimini ingilizce hukuk alanında Taras Shevchenko üniversitesinde alan öğrenciler, Üniversite dünya sıralaması ilk 1000 listesinde olduğu için fark derslerini Türkiye de verip denklik alabilmektedir. İngilizcesi yeterli olan öğrenciler direk 1. sınıftan eğitime başlamaktadır. İngilizcesi yeterli olmayan öğrenciler için ise ingilizce hazırlık programları mevcuttur.

  Kiev çok ekonomik bir şehirdir. Aylık yaşam maliyeti, gıda ve sosyal giderler için ortalama 300 dolardır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Sizde Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

   

   

WhatsApp chat