fbpx

 • Ukrayna’da Mühendislik ve Mimarlık Alanında Üniversite Eğitiminde Tercih ‘Odessa’

  • 25 Eylül 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Odessa Üniversiteleri ukrayna ukraynada eğitim ukraynada hukuk eğitimi ukraynada okumak ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada üniversite fiyatları ukraynada üniversite ücretleri

  Ukrayna’da Mühendislik ve Mimarlık Alanında Üniversite Eğitiminde Tercih ‘Odessa’

  Ukrayna’da Odessa üniversiteleri, Avrupa Birliği üniversitelerince denk kabul edilir ve YÖK tarafından tanınır. Ukrayna’da üniversite eğitimi için Odessa ideal bir eğitim tercihidir.

  Ukrayna’da üniversite başvuruları için lise diploması yeterli olmaktadır. Hazırlık eğitiminiz sonrası istediğiniz bölüme başvuru yapabilirsiniz. Üniversitede Mühendislik ve Mimarlık eğitiminin yanısıra Tıp, Diş hekimliği, Kaptanlık, Gemi, İnşaat-Elektrik-Makine –Bilgisayar mühendislikleri, Ekonomi, İşletme, Hukuk, Psikoloji alanlarında eğitimlerde verilmektedir.

  Eğitim, konaklama, sosyal gider maliyetlerini, ülkemizdeki ailelerin rahatlıkla karşılayabileceği seviyelerdedir.Birçok bölgemize kıyasla, Türkiye’den bile ekonomiktir. Ukrayna üniversitelerinin birçoğunda okul harcı ve yurt dahil toplam yıllık maliyet ortalama 2000 – 3500 dolardır.

  Sizde Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

   

WhatsApp chat