fbpx

 • Şimdi Ukrayna’da Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’nde Tıp Eğitimi Almanın Tam Zamanı!

  • 24 Eylül 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi ukrayna ukraynada eğitim ukraynada hukuk eğitimi ukraynada okumak ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada üniversite fiyatları ukraynada üniversite ücretleri

  Şimdi Ukrayna’da Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’nde Tıp Eğitimi Almanın Tam Zamanı!

  Ukrayna’da üniversite sıralamasında en iyi 5 üniversitesi arasında yer alan Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi, 1956 yılından günümüze yabancı öğrencilere Ukrayna’da üniversite eğitimi vermektedir.Ukrayna Harkov Ulusal Tıp Üniversitesi, Ukrayna’nın ilk yüksek tıp eğitimi veren üniversitesidir.

  Ukrayna’da üniversite tercihinin en başında gelen Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi, Tıp bölümünden mühendisliğe, işletme – iktisat bölümleri de dahil olmak üzere kadar birçok lisans ve lisansüstü bölümlerde eğitim vermektedir. Tıp bölümünde İngilizce ve Rusça eğitim dili seçeneği mevcuttur. Başvuru için sadece lise diploması yeterli olmaktadır. Ukraynada üniversite eğitimi için sınav şartı aranmamaktadır.

  Kharkiv Üniversitesi eğitim ve istihdam alanında 3 Nobel ödülüne sahip Ukrayna’da üniversitelerin içinde en büyük araştırma merkezine sahip kurumudur.

  – Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi | Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ >>>

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Ukrayna’da üniversite eğitimi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  “İyi bir geleceğe sahip olmak için Ukrayna’da üniversite eğitimi sizleri bekliyor olacaktır…”

  Sizde Sınırlı Sayıdaki Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat