fbpx

 • Ukrayna’da Üniversite Eğitimi’nde Tercih Odessa Üniversiteleri…

  • 23 Eylül 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Odessa Üniversiteleri ukrayna ukraynada eğitim ukraynada hukuk eğitimi ukraynada okumak ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada üniversite fiyatları ukraynada üniversite ücretleri

  Ukrayna’da Üniversite Eğitimi’nde Tercih Odessa Üniversiteleri

  Odessa üniversiteleri, Avrupa Birliği üniversitelerince denk kabul edilmekte ve YÖK tarafından tanınmaktadır. Ukrayna’da üniversite eğitimi için Odessa en ideal seçenektir.

  Ukrayna’da üniversite başvuruları için lise diploması yeterlidir. Hazırlık eğitiminiz sonrası istediğiniz bölüme başvuru yapabilirsiniz. Üniversitede Tıp, Diş hekimliği, Kaptanlık, Gemi mühendisliği, Mimarlık, İnşaat-Elektrik-Makine –Bilgisayar mühendislikleri, Ekonomi, İşletme, Hukuk, Psikoloji gibi bir çok bölüm seçenekleri bulunmaktadır.

  Odessada eğitim, konaklama, sosyal gider maliyetleri, ülkemizdeki ailelerin rahatlıkla karşılayabilecekleri seviyede olup, birçok bölgemize kıyasla, Türkiye’den bile ekonomik konumdadır. Ukraynada üniversitelerin birçoğunda okul harcı ve yurt dahil toplam yıllık maliyet ortalama 2000 – 3500 dolar aralığındadır.

  Sizde Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

   

WhatsApp chat