• Ukrayna’da İngilizce Hukuk Eğitimi Alarak Kariyerine Yön Ver!

  • 12 Ağustos 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • kiev taras shevchenko Üniversitesi ukrayna ukraynada eğitim ukraynada hukuk eğitimi ukraynada üniversite

  Ukrayna’da İngilizce Hukuk Eğitimi Alarak Geleceğine Yön Ver!

  Ukrayna yüksek yaşam standartlarına rağmen çok ucuz bir ülke olmasından dolayı Ukrayna’da üniversite eğitimi öğrenciler tarafından yüksek talep görmektedir. Sunduğu eğitim kalitesi ve düşük üniversite eğitim ücretleri nedeni ile Ukrayna üniversitelerinde eğitim için tüm dünyadan öğrenciler Ukrayna’ya gelmektedirler.

  Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi dünyanın ve Ukrayna’nın önde gelen akademik ve araştırma kurumları ile güçlü uluslararası bağlantılar kurmuştur. Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi 51 ülkede 145 üniversite ve 15 uluslararası kurumla ortak proje yürütmektedir. Akademik kadrosu, başarıları, buluşları ve potansiyelleri ile dünyaca ün yapmış olan Taras Schevchenko üniversitesi dünyanın her yerinden binlerce öğrenciyi Ukraynada üniversite eğitimi almaya çekmektedir. Binlerce Ukrayna’lı öğrencinin bile hayallerini süsleyen bu üniversite de eğitim alıyor olmak gerçekten de büyük bir ayrıcalık ve prestij kaynağıdır.

  Ukrayna da ingilizce hukuk eğitimini Taras Shevchenko üniversitesinde alan öğrenciler, üniversite dünya sıralaması ilk 1000 listesinde olduğu için fark derslerini Türkiye de verip denklik alabilmektedir. İngilizce dil bilgisi olan öğrenciler direk 1. sınıftan eğitime başlayabilirler, dil bilgisi zayıf olan öğrenciler için ise ingilizce hazırlık programları mevcuttur.

  İlk yıl üniversite hazırlık ücreti (tüm dillerde) ve yurt ücreti yıllık toplam maliyeti ortalama 2500 dolardır. Bu üniversitede alınan hazırlık eğitimi ile; Ukrayna, Rusya ve diğer bütün eski Sovyet ülkelerindeki tüm üniversitelere kolaylıkla kabul görmektedir.

  Kiev çok ekonomik bir şehirdir. Aylık yaşam maliyeti , gıda ve sosyal giderler için ortalama 300 dolar yeterli olmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Ukrayna’da üniversite eğitimi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  “İyi bir geleceğe sahip olmak için Ukrayna’da üniversite eğitimi sizleri bekliyor olacaktır…”

  Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/ukraynada-universite/kiev-taras-shevchenko-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Ukrayna’da Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat