• Ukrayna Odessa Üniversiteleri’nde AB Standartlarında Eğitim Alma Fırsatı İçin Kayıtlar Sürüyor!

  • 12 Ağustos 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Odessa Üniversiteleri ukrayna ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi üniversite eğitimi yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Ukrayna Odessa Üniversiteleri’nde AB Standartlarında Eğitim Alma Fırsatı İçin Kayıtlar Sürüyor!

  Odessa üniversiteleri AB üniversitelerince denk olarak kabul edilmekte ve Yök tarafından tanınmaktadır. Ukraynada üniversite eğitimi için Odessa sizler için iyi bir seçim olacaktır.

  Başvuru için sadece lise diploması yeterlidir. Hazırlık eğitim sonrası istenilen bölüme başvuru yapabilmektedir.

  Üniversitede Tıp, Diş hekimliği, Kaptanlık, Gemi mühendisliği, Mimarlık, İnşaat-Elektrik-Makine, Bilgisayar mühendisliği, Ekonomi, İşletme, Hukuk, Psikoloji gibi bir çok bölüm seçeneği vardır. Tıp ve Diş hekimliği bölümü eğitimini rusça veya ingilizce olarak alabilirsiniz.

  Ayrıca Ukrayna’da Üniversitelere yapılan başvuru, kabul ve vize işlemleri birçok Avrupa ülkesine göre oldukça kolaydır ve kısa bir zaman almaktadır.

  ” İyi bir Geleceğe Sahip Olmak İçin ‘Ukrayna Odessa Üniversitelerinde’ Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Ukrayna Odessa Üniversiteleri Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/ukraynada-universite/odessa-universiteleri/ adresini ziyaret edebilir,

  Ukrayna Odessa Üniversiteleri School Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat